Stadnina Koni

Stadnina Koni

jednym z unikatowych możliwości NNLakes ***** jest możliwość przyjazdu gości z własnym koniem, któremu zapewnimy czułą opiekę, pielęgnację, wyżywienie oraz boks.  Właścicielom koni pozostawiamy niczym niehamowane przyjemności jazdy konnej w okolicznych  malowniczych lasach.

W stadninie NNLakes *****znajduje się 8 ułożonych koni, gotowych do jazdy dla gości na każdym etapie nauki jazdy konnej. Załoga stadniny to profesjonaliści, instruktorzy a także terapeuci hipoterapii.

Spacery

Spacery

Hotel, zatopiony pośród malowniczych wzgórz i zielonych lasów, stanowi idealną bazę wypadową dla długich, samotnych lub towarzyskich spacerów, które nie tylko poprawią kondycję ciała, ale też przyniosą chwilę wytchnienia dla umysłu. Od wrót Pienińskiego Parku Narodowego dzieli gości zaledwie kilka minut przechadzki.

Żaglówki i kajaki

Żaglówki i kajaki

Oddalone o zaledwie 8 km Jezioro Czorsztyńskie jest wymarzonym miejscem dla wielbicieli sportów wodnych. Na żaglach można poczuć niezwykłą adrenalinę i intensywne emocje. Równie ekscytujący jest spływ kajakowy. Goście preferujący mniej dynamiczny tryb wypoczynku mogą po prostu zażyć kąpieli – tej słonecznej i tej w jeziorze.

Nordic Walking

Nordic Walking

Nordic Walking, czyli spacery z kijkami, to sport przyjemny i pożyteczny. Pozwala zachować dobrą kondycję, poprawia samopoczucie i zdrowie. W otoczeniu NoNameLuxury Hotel&SPA jest wiele ścieżek, którymi mogą podążyć amatorzy Nordicu – łącznie z tą prowadzącą w dzikie ostępy Parku Narodowego.

  • sporty wodne: kajaki, rowery wodne, żagle, flyboard, sup, wakeboard

Bliskie sąsiedztwo czterech jezior stwarza doskonałe warunki do turystyki wodnej. Zorganizujemy Państwu każdą formę wodnej aktywności z odpowiednią kadrą instruktorską.

  • Hamak Park

Czy kawałek materiału wiszący nad ziemią, może zapewnić komfort i relaks ?

Naukowcy zgodnie twierdzą że ten nieskomplikowany patent umożliwia większe odprężenie niż najbardziej komfortowe łózko Delikatne, rytmiczne bujanie ułatwia bowiem przejście w głęboką fazę snu, co oznacza też pełne rozluźnienie mięśni i jeszcze lepszy wypoczynek. W czasach, gdy jesteśmy mocno zabiegani, a bezsenność należy do chorób cywilizacyjnych, kojące “lewitowanie” w hamaku będzie naturalną alternatywą dla tabletek nasennych.

  • wycieczki piesze i rowerowe, zimą: narty biegowe

NN Lakes * schowany pośród zielonych łąk i lasów zarówno zimą jak i lasem stanowi idealną bazę wypadową dla długich, samotnych lub towarzyskich spacerów, które nie tylko poprawią kondycję ciała, ale też przyniosą ukojenie dla umysłu i duszy.

  • Stadnina Koni z możliwością pobytu własnego konia

Stadnina Koni : jednym z unikatowych możliwości NNLakes * jest możliwość przyjazdu gości z własnym koniem, któremu zapewnimy czułą opiekę, pielęgnację, wyżywienie oraz boks. Właścicielom koni pozostawiamy niczym niehamowane przyjemności jazdy konnej w okolicznych malowniczych lasach.

W stadninie NNLakes *znajduje się 8 ułożonych koni, gotowych do jazdy dla gości na każdym etapie nauki jazdy konnej. Załoga stadniny to profesjonaliści, instruktorzy a także terapeuci hipoterapii.