NoNameLuxury Hotel&SPA to miejsce
wyjątkowe

Pięciogwiazdkowy NN Lakes położony jest w Pojezierzu Brodnickim, ogłoszonym przez ekologów najczystszym przyrodniczo regionem w Polsce.

Położenie NNL* zapewnia doskonałe połączenia z największymi miastami i dogodny dojazd z takich miast jak : Warszawa (1,45 h) Poznań (3h), Łódź (1.40h) czy Gdańsk (1.30h).

Nowopowstały Resort NN Lakes* to o enklawa ciszy przerywanej jedynie śpiewem ponad 300 gatunków ptaków.

Kameralny NN Lakes *doskonale wpisuje się w magiczny i unikatowy krajobraz pojezierza …. gwarantując absolutny spokój i relaks.

Lokalizacja resortu została wybrana w czułej trosce o intymność i anonimowość gości. Trudno wyobrazić sobie bardziej doskonały azyl dający możliwość odizolowania się od rzeczywistości dni powszednich ….

NN Lakes to miejsce magiczne, unikatowe i niemające sobie równych. Mamy aspirację na stanie się najlepiej ocenianym przez Gości hotelem w Polsce i Europie.

Nasza propozycja to 25 pokoi i apartamentów, 25 luksusowych indywidualnych willi, dwie restauracje, bar, strefa SPA i Welness doskonale wpisujące się w filozofię Holis, Stadnina koni oraz wiele innych

Wnętrza mieszkalne oraz przestrzenie wspólne zostały wykonane z wykonane z połączenia najwyższej jakości materiałów z ideą wypoczynku w najwyższym standardzie.

NN Lakes ***** zostanie otwarty w ŚWIĘTA WILKANOCNE 2024 roku jako drugi hotel marki NoName

Twórz z nami naszą historię….